info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lierac Premium SET La Crème Soyeuse + Lierac Premium La Crème Regard

Çmimi:14,980.00 L 11,235.00 L -25%

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale – mikse.
Blini Lierac Premium La Crème Soyeuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: LIER244
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë.
Blini Lierac Premium La Crème Soyeuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml

Lierac Premium Soyeuse 50 ml :
Formulim me një teksturë të lehtë, që vepron dhe kundër rrudhave më të thella, poreve, shenjave të lëkurës, humbjes së tonicitetit dhe elasticitetit të saj.
Kremi përmban 5% acid hialuronik, i cili ka veti të mbushë rrudhat.
Kompleksi i patentuar Premium Cellular (8,5%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës dhe rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.
Ushqen dhe matifikon lëkurën.
Me vetëm 4 javë përdorim rrudhat pakësohen, poret ngushtohen, rifitohet toniciteti dhe elasticiteti i humbur. Lëkura unifikohet dhe duket më e re.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.

Lierac Premium La Crème Regard 15 ml:
Krem që lufton rrudhat, njollat, rrathët dhe qeset në zonën rreth syve.
I paur me acid hialuronik, ofron ushqim dhe hidratim, duke parandaluar dhe korrigjuar rrudhat.
Kompleksi i patentuar Premium Cellular (10%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës, rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.
Që me aplikimin e parë ofron butësi dhe ndjesi freskie në zonën rreth syve.
Pas vetëm 4 javë përdorim rrudhat pakësohen, rrathët e zinj zbehen dhe lëkura tendoset.

Aplikoni Lierac Premium Soyeuse në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.
Aplikoni më pas duke përdorur aplikatorin Lierac Premium La Crème Regard në zonën e konturit të syve duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Lierac Premium La Crème Soyeuse Ingredients:
Aqua (Water),
Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Rosa Hybrid Flower Extract, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Nylon-12, Parfum (Fragrance), Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Peg-75 Stearate, Dimethicone Crosspolymer, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Tocopheryl Acetate, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Ceteth-20, Steareth-20, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Tromethamine, Teprenone, Sodium Hyaluronate, Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Propylene Glycol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Tocopherol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Salicylate, Tropolone, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Acetyl Hexapeptide-51 Amide, Sodium Hydroxide, CI 19140 ( Yellow 5).

Lierac Premium La Crème Regard Ingredients:
AQUA / WATER / UAE. GLYCERIN. SQUALANE. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. DIMETHICONE. C10-18 TRIGLYCERIDES. BUTYLENE GLYCOL. CETYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. PAPAVER SOMNIFERUM SEED OIL. POLYAMIDE-5. SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE. ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT. CROSSPOLYMER DIMETHICONE. PALMITATE SUCROSE. TOCOPHERYL ACETATE. ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. PEG-75 STEARATE. PHENOXYETHANOL. STEARIC ACID. CHLORPHENESIN. TROMETHAMINE. CETETH-20. PALMITIC ACID. STEARETH-20. GLYCERYL LINOLEATE. XANTHAN GUM. SODIUM HYALURONATE. TEPRENONE. CITRIC ACID. TOCOPHEROL. CYCNOCHES COOPERI (ORCHID) FLOWER / LEAF EXTRACT. HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN. SILICA. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. ROSA HYBRID FLOWER EXTRACT. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. DARUTOSIDE. ACETYL HEXAPEPTIDE-51 AMIDE. PALMITOYL TRIPEPTIDE-38.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.