info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Lierac Premium Serum Set Promocional

Çmimi:14,980.00 L

SKU: lieracbundle03
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Skin Type

Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Lierac Eau Micellaire

Action

Brand

Formulimi

Masa

400 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Set promocional me veprim kundër rrudhave.

Bli Lierac Premium Serum 30 ml dhe përfito falas Lierac Eau Micellaire 400 ml.