info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lierac Premium La Crème Voluptueuse + Lierac Premium La Crème Regard

Çmimi:14,980.00 L 11,235.00 L -25%

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë.
Blini Lierac Premium La Crème Voluptueuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: LIER243
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë.
Blini Lierac Premium La Crème Voluptueuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml

Lierac Premium La Crème Voluptueuse 50 ml :
Formulim që vepron dhe kundër rrudhave më të thella, njollave, poreve, shenjave të lëkurës, humbjes së tonicitetit dhe elasticitetit të saj.
Kremi përmban 5% acid hialuronik, i cili ka veti të mbushë rrudhat.
Kompleksi i patentuar Premium Cellular (8,5%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës dhe rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.
I pasuruar me një kompleks të koncentruar ushqyes (20%), me gjalpë shea, glicerinë dhe vajra bimorë.
Pas disa përdorimesh rrudhat pakësohen, poret ngushtohen, njollat zbehen dhe lëkura rifiton pamjen rinore.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht.

Lierac Premium La Crème Regard 15 ml:
Krem që lufton rrudhat, njollat, rrathët dhe qeset në zonën rreth syve.
I paur me acid hialuronik, ofron ushqim dhe hidratim, duke parandaluar dhe korrigjuar rrudhat.
Kompleksi i patentuar Premium Cellular (10%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës, rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.
Që me aplikimin e parë ofron butësi dhe ndjesi freskie në zonën rreth syve.
Pas vetëm 4 javë përdorim rrudhat pakësohen, rrathët e zinj zbehen dhe lëkura tendoset.

Aplikoni Lierac Premium La Crème Voluptueuse në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.
Aplikoni më pas duke përdorur aplikatorin Lierac Premium La Crème Regard në zonën e konturit të syve duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Lierac Premium La Crème Voluptueuse Ingredients:
AQUA / WATER / EAU. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE. GLYCERIN. DIMETHICONE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. CETEARYL ALCOHOL. BUTYLENE GLYCOL. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. HEXYLDECANOL. HEXYLDECYL LAURATE. ELAEIS GUINEENSIS (PALM) OIL. CETYL PALMITATE. PARFUM / FRAGRANCE. SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE. GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL. CETEARYL GLUCOSIDE. BIDENS PILOSA EXTRACT. CETYL ALCOHOL. PAPAVER SOMNIFERUM SEED OIL. LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL. SODIUM POLYACRYLATE. TOCOPHERYL ACETATE. HYDROGENATED POLYDECENE. CHLORPHENESIN. SODIUM BENZOATE. SODIUM SALICYLATE. PALMITATE SUCROSE. XANTHAN GUM. CITRIC ACID. PROPYLENE GLYCOL. TEPRENONE. SODIUM HYALURONATE. GLYCERYL LINOLEATE. YEAST EXTRACT / EXTRAIT DE LEVURE. PPG-5-LAURETH-5. TOCOPHEROL. SILICA. CYCNOCHES COOPERI (ORCHID) FLOWER / LEAF EXTRACT. PHENOXYETHANOL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. ROSA HYBRID FLOWER EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. CI 19140 / YELLOW 5. ETHYLHEXYLGLYCERIN. ACETYL HEXAPEPTIDE-51 AMIDE 1209B

Lierac Premium La Crème Regard Ingredients:
AQUA / WATER / UAE. GLYCERIN. SQUALANE. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. DIMETHICONE. C10-18 TRIGLYCERIDES. BUTYLENE GLYCOL. CETYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. PAPAVER SOMNIFERUM SEED OIL. POLYAMIDE-5. SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE. ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT. CROSSPOLYMER DIMETHICONE. PALMITATE SUCROSE. TOCOPHERYL ACETATE. ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. PEG-75 STEARATE. PHENOXYETHANOL. STEARIC ACID. CHLORPHENESIN. TROMETHAMINE. CETETH-20. PALMITIC ACID. STEARETH-20. GLYCERYL LINOLEATE. XANTHAN GUM. SODIUM HYALURONATE. TEPRENONE. CITRIC ACID. TOCOPHEROL. CYCNOCHES COOPERI (ORCHID) FLOWER / LEAF EXTRACT. HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN. SILICA. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. ROSA HYBRID FLOWER EXTRACT. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. DARUTOSIDE. ACETYL HEXAPEPTIDE-51 AMIDE. PALMITOYL TRIPEPTIDE-38.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.