info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Lierac Mesolift C15 Set Promocional

Çmimi:7,150.00 L

SKU: lieracbundle05
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Skin Type

Lierac Mesolift C15

Brand

Action

,

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Lierac Double Toning Gel Lotion

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Set promocional me veprim kundër rrudhave.

Bli Lierac Mesolift C15 2X15 ml dhe përfito falas LieraC Double Toning Gel Lotion 200 ml.