info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Lierac Lift Integral Set Promocional

Çmimi:9,100.00 L

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Skin Type

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream

Brand

Formulimi

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Set promocional për lëkurë normale, me veprim anti-rrudhë.

Bli Lierac Lift Integral Scoulpting Lift Cream 50 ml dhe përfito falas Lierac Foaming Cream Double Cleanser 150 ml.