info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lierac Hydragenist Baume Levres

Çmimi:1,570.00 L 1,177.50 L -25%

Stik hidratues dhe me shkëlqim për buzët
3 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

3 g

Specific For

Suitable For

Stik i formuluar specifikisht për buzë të bukura, të hidratuara dhe me shkëlqim.

Kombinon oksigjenin biomimetik (që ka veti të stimulojë oksigjenimin e qelizave) me acidin hialuronik (me veti hidratuese).
I pranishëm në formulim është dhe gjalpi karite me veti ushqyese.

Me vetëm disa aplikime buzët tuaja do jenë të hidratuara, të buta dhe plot shkëlqim.

Aplikohet në buzë, aq herë gjatë ditës sa është e nevojshme.

Octyldodecanol Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyethylene Ozokerite, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Sucrose Acetate Isobutyrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Synthetic Fluorphlogopite, Rosa Damascena Flower Wax (Cera), Polyglyceryl-2 Triisostearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Copper Gluconate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Vernonia Appendiculata Leaf Extract, CI77891/Titanium Dioxide, CI45410/Red 27, CI15850/Red 6, Parfum/Fragrance.1345A2.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.