info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lierac Cica-Filler Mat Anti-wrinkle Repairing Gel-Cream

Çmimi:5,980.00 L 4,485.00 L -25%

Xhel-krem anti-rrudhë për persona me lëkurë normale në mikse
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formulim xhel-krem, me një teksturë të lehtë, që absorbohet plotësisht nga lëkura.
Ka për qëllim:
-të pakësojë rrudhat;
-t’i ofrojë butësi lëkurës;
-të mbushë rrudhat;
-të hidratojë lëkurën.

Përmbërësi kryesor është Bakuchioli, një substancë me origjinë natyrale, i ngjashëm në efekt me retinolin, por që nuk shkakton irritim në lëkurë. Bakuchioli nxit sintezën e kolagjenit tip I.
Formulimi përmban dhe ekstraktet e bishtit të kalit, ederës dhe njëmijëfletëshit të cilët kanë aftësi të ristruskturojnë dermën (shtresë e lëkurës) dhe ta bëjnë atë më të dendur.
Kompleksi Hyalu-3, i pranishëm në formulim ka për qëllim të “mbushë” indet.
Xhel-kremi ka aftësi të zvogëlojë poret dhe t’i japë një pamje mat lëkurës.

Paketimi është në formën e një tubeti, të pajisur me një kanulë, për një aplikim sa më preçiz.
Ka aromë të jasminës, mollës jeshile dhe drurit rozë.

Aplikoni xhel-kremin Cica-Filler në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë të larë dhe pastruar paraprakisht, duke e masazhuar lehtësisht.

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Dimethicone, Lauroyl Lysine Cetearyl, Alcohol, Alchemilla Vulgaris Leaf Extract, Bakuchol Sodium Polyacrylate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Phenoxyethanol, Fragrance, Dimethiconol, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Sodium Benzoate, Sucrose Palmitate Equisetum Arvense Extract, Dimethicone Crosspolymer, Tromethamine, Tetrasodium EDTA, Pentylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Glyceryl Linoleate, Biosaccharide Gum-1, Yeast Extract/Extrait de Levure, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin [1461A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.