info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lierac Cica-Filler Anti-wrinkle Repairing Serum

Çmimi:7,020.00 L 5,265.00 L -25%

Serum anti-rrudhë dhe riparues për çdo lloj lëkure
3 ampula x 10 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

3 ampula x 10 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Trajtim një mujor për çdo lloj rrudhe, madje dhe për ato më të thellat.
Formulim në formë serumi, tepër i përqëndruar, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Përbërësi kryesor është Bakuchioli, një substancë me origjinë natyrale, i ngjashëm në efekt me retinolin, por që nuk shkakton irritim në lëkurë. Bakuchioli nxit sintezën e kolagjenit tip I.
Formulimi përmban dhe ekstraktet e ederës dhe njëmijëfletëshit, të cilët kanë aftësi të ristruskturojnë dermën (shtresë e lëkurës) dhe ta bëjnë atë më të dendur.
Kompleksi Hyalu-3, i pranishëm në formulim ka për qëllim të hidratojë dhe “mbushë” indet.

Ka aromë të jasminës, mollës jeshile dhe drurit rozë.
Paketim tepër praktik dhe komod.

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar paraprakisht.
Fillimisht aplikojeni në zonat me më shumë rrudha dhe më pas përhapeni në të gjithë fytyrën.
Rekomandohet të përdoret së bashku me kremin ose xhel-kremin Cica-Filler.

Aqua/Water, Propanediol, Dimethicone, PPG-1-PEG-9, Lauryl Glycol Ether, Ceteareth-30 Polyacrylate Crosspolymer-6, Alchemilla Vulgaris Leaf Extract Bakuchiol, Dimethicone, Crosspolymer, Dimethoconol, Hedera Helyx (Ivy) Leaf/Stem Extract, Parfum/Fragrance, Sucrose, Palmitate, Equisetum Arvense Extract, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Yeast Extract/Extrait de levure, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Acetyl Hexapeptide-8, Ethylhexylglycerin. 1459A.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.