[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Lansinoh Organic Nipple Balm

Çmimi:2,600.00 L

Balsam organik zbutës dhe mbrojtës për kokat e gjirit të nënave me gjidhënie

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

56 g

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Lansinoh balsam organik 100% i certifikuar me bazë bimore është punuar me dorë për të hidratuar thithkat e buta dhe lëkurën e thatë. I lehtë për t’u aplikuar dhe i butë në lëkurën e ndjeshme, balsami Organik i gjirit ndihmon në rivendosjen e butësisë natyrale dhe ruajtjen e lëkurës së shëndetshme.

Nuk ka nevojë për shpëlarje para gjidhënies

Karakteristikat kryesore
100% organik dhe i certifikuar nga USDA
Qetëson dhe mbron thithkat e lënduara
I sigurt për nënën dhe fëmijën
Pa konservues, parabene, petroleum, aroma apo shije
Mund të përdoret gjithashtu si lubrifikant pompimi për pompim më të rehatshëm

Përdorimi

Lani duart tërësisht. Zbutni një sasi produkti sa bizele midis gishtërinjve dhe aplikojeni në të gjithë zonën e thithkave pas çdo ushqyerjeje ose sipas nevojës.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Aplikojeni para dushit për të mbrojtur thithkat e ndjeshme.
Mund të përdoret edhe para procesit të pompimit të gjurut për më shumë lehtësi.

Përbërësit

certified organic sunflower oil, olive oil, beeswax, coconut oil, shea butter, calendula flower extract, and argan oil.