info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lacalut Whitening Antibacterial Mouthwash

Çmimi:530.00 L 477.00 L -10%

Shpëlarës goje antibakterial për dhëmbë natyralisht më të bardhë
500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Suitable For

Shpëlarësi oral Lacalut me efekt anti-bakterial dhe zbardhues parandalon dhe minimizon formimin kariesit dhe ngjyrosjen e smaltit.

Kompleksi aktiv antimikrobik përmirëson higjienën orale, duke pakësuar bakteret dhe duke parandaluar kështu prishjen e dhëmbëve.
I pajisur me teknologjinë inovative micelare, që tërheq bakteret si një magnet, edhe në vendet më të vështira për t’u arritur nga furça dhe i inkapsulon në micela të vogla, duke i larguar sëbashku me solucionin. Ky koncept i veprimit ka një efekt afatgjatë dhe është i butë ndaj smaltit të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

Për dhëmbë më të fortë, natyrisht të bardhë.

Mbushni kupën me 15 ml solucion, shpëlajeni tërësisht për rreth 30 sekonda, dhe më pas pështyjeni.
Nuk duhet gëlltitur. Mos e shpëlani më pas me ujë.
Vetëm për përdorim për të rritur.

AQUA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, ALCOHOL DENAT., PEG-40 HYDRO GENATED CASTOR OIL, TETRAPOTASSIUM PYROPHOSPHATE, DISODIUM EDTA, AROMA, MENTHOL, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM SACCHARIN, ZINC CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, THYMOL, SODIUM FLUORIDE. CONTAINS SODIUM FLUORIDE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.