info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lacalut White & Repair Toothpaste

Çmimi:550.00 L 495.00 L -10%

Pastë dentare për zbardhje të lehtë dhe riparim të smaltit të dhëmbëve
75ml

  • 100 ml
  • 75 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml, 75 ml

Suitable For

Lacalut white & Repair është një pastë dhëmbësh që garanton dhëmbë të bardhë dhe të fortë.
Përdoret për:
-zbardhim të dhëmbëve:
-të parandaluar gjakosjen e mishrave të dhëmbëve;
-të mineralizuar dhe forcuar smaltin (pjesa sipërfaqësore e dukshme e dhëmbit).

Pakëson rritjen bakteriale dhe parandalon formimin e pllakave dentare.
Përdorimi i rregullt i pastës i bën dhëmbët tuaj më rezistentë ndaj baktereve dhe lëndëve acide të pranishme në gojë.
Prania e hydroxyapature-së është përgjegjëse për zbardhjen e dhëmbëve tuaj.
Zgjedhja e duhur për një buzëqeshje perfekte.

Për të siguruar që zbardhja e dhëmbëve të jetë efektive, rekomandohet përdorim sistematik i LACALUT white & repair.
Pastroni dhëmbët tuaj me këtë produkt 2-3 herë në ditë. Procesi i pastrimit duhet të zgjasë të paktën 3 minuta.

Aqua, Sorbitol,
Hydrated Silica, hydroxylapatit, Silica, Disodium Pyrophosphate, Polaxamer 188, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Pentasodium Triphosphate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Aluminum Lactate, Sodium Saccharine, Methylparaben, Propylparaben, eugenol, limonene

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.