info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lacalut Flora Mouthwash

Çmimi:730.00 L 657.00 L -10%

Shpëlarës goje kundër aromës së pa këndshme të gojës
300ml

Stock: S’ka stok

SKU: LACA021
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

300 ml

Suitable For

Lacalut Flora shpëlarës siguron higjienën e përditshme të gojës dhe ndihmon në mirëmbajtjen e dhëmbëve dhe mishit të dhëmbëve.
Ndihmon në rivendosjen e florës bakteriale të shëndetshme, duke larguar aromën e pakëndshme të frymëmarrjes.

Falë formulës së tij të veçantë, i kundërvihet erës së pakëndshme të gojës, siguron freskinë e saj dhe lë një sens të këndshëm në zgavrën me gojë.
Gjithashtu parandalon prishjen e dhëmbëve.

Shpëlahet goja për 30 sekonda me një sasi të vogël lëngu 10 mililitra. Për një dozim të saktë, një gotë matëse është e përfshirë në ambalazhin e shpëlarësit. Lëngu nuk duhet të gëlltitet, edhe pse një gëlltitje e rastësishme është absolutisht e padëmshme. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, pas larjes së dhëmbëve.