info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

La Roche Posay Nutritic Intense

Çmimi:3,150.00 L 2,520.00 L -20%

Përkujdesje ushqyese për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

La Roche Posay Nutritic Intense ndihmon për të qetësuar dhe hidratuar në thellësi lëkurën e thatë dhe shumë të thatë, duke zvogëluar ndjesitë e pakëndshme të tërheqjes dhe duke ndihmuar në forcimin e barrierës së lëkurës.

Risia MP-lipide: gjeneratë e re me efikasitet të provuar në sintezën e faktorëve hidratues, lipideve dhe proteinave thelbësore për rehatinë dhe mbrojtjen e lëkurës.
Teskturë e plotë kremi.

– Formulë 100% hipoalergjike.
– Jo-komedogjenike.
– Përqëndrim i lartë i përbërësve të zgjedhur dhe ujit termal.
– Përbërës dhe aroma minimale.
– Testuar në lëkura të ndjeshme.
– Pa parabene.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

AQUA / WATER
PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL
DIMETHICONE
GLYCERIN
BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE
SYNTHETIC WAX
ETHYLHEXYL PALMITATE
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
GLYCERYL STEARATE
BEHENYL ALCOHOL
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
HEXYLDECANOL
HEXYLDECYL LAURATE
CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX
NIACINAMIDE
PARAFFIN
GLYCERYL STEARATE CITRATE
DIMETHICONOL
MYRISTYL MALATE PHOSPHONIC ACID
AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE
DISODIUM EDTA
DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE
CAPRYLYL GLYCOL
XANTHAN GUM
ACRYLATES COPOLYMER
TOCOPHEROL
PHENOXYETHANOL
PARFUM / FRAGRANCE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.