[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Upgrade Toning and Remodeling Day Cream SPF 15

Çmimi:7,840.00 L 6,664.00 L -15%

Krem dite rimodelues dhe anti-rrudhë
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim kremoz me një teksturë kompakte, lehtësisht të absorbueshme nga lëkura.
Kombinimi i kompleksit rimodelues me vitaminën E dhe acidet yndyrore e bëjnë lëkurën më tonike, më të hidratuar, zbehin rrudhat dhe i japin kremit veti antioksiduese.
Përmban filtra solare (SPF15), pra ofron mbrojtje ndaj rrezatimit diellor dhe parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj unifikohet, zbutet dhe rifiton shkëlqimin e munguar.
Pa derivate të grurit.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom ,mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Shërben dhe si bazë për make-up-in.
Mund të paraprihet nga serumi Upgrade.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl methoxycinnamate, Caprylic capric triglyceride, Cyclopentasiloxane, Butylene glycol, Glyceryl stearate, Octocrylene, Butyl methoxydibenzoylmethane, Sorbitan stearate, Cetyl ricinoleate, HDI / trimethylol hexyllactone crosspolymer, PEG-100 stearate, Octyldodecanol, Tocopheryl acetate, Parfum (Fragrance), Euphorbia cerifera cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Behenyl alcohol, Lecithin, Arachidyl propionate, Retinyl palmitate, Tocopherol, Ethyl linoleate, Ethyl linolenate, Ethyl oleate, Dimethicone, Silica, Disodium EDTA, Carbomer, Chondrus crispus (Carrageenan) Powder, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Avena sativa (Oat) kernel extract, Hydrolyzed Soy Flour, Hexapeptide-9, Siloxanetriol alginate, Caffeine, Sorbic acid, BHT, Dimethiconol, CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium dioxide).