info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Sun Secret Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Çmimi:2,590.00 L 1,813.00 L -30%

Ujë përshpejtues I ngjyrës së lëkurës
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

,

Formulim me një teksturë të lehtë, të freskët
dhe lëhtësisht të absorbueshme, që nxit dhe përshpejton proçesin e nxirjes.
Kompleksi DNA-Safe parandalon dukurinë e fotoplakjes duke ruajtur bukurinë e lëkurës tuaj.
Kompleksi Melanobronze stimulon prodhimin e melaninës duke përshpejtuar nxirjen e lëkurës.
Në vetëm pak ditë lëkura juaj merr ngjyrën e dëshiruar.
Nuk përmban filtra.
I testuar për nikel, krom, mërkur, kobalt dhe paladium.

Aplikohet para ekspozimit në diell.
Riaplikohet disa herë gjatë ditës.

Aqua (Water), Glycereth, 26, Glycerin, C12, 13 Pareth, 9, Vitex agnus castus Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Acetyl Tyrosine, Pisum sativum (Pea) Extract, Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol , Alcohol, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance) .