info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Korff Sun Secret Face Fluid with microencapsulated pigments

Çmimi:

Fluid me ngjyrë për fytyrën me mbrojtje të lartë nga dielli SPF 50+

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Nuanca

dark, light

Fluid me ngjyrë me një teksturë të lehtë, e cila përhapet shumë shpejt, duke i siguruar një njëtrajtshmëri ngjyrës së lëkurës.
Përmban filtra UVA dhe UVB që realizojnë një mbrojtje shumë të lartë.
Ka një efekt hidratues.
Përmban kompleksin e Pro-ADN, acid hialuronik dhe vitaminë PP, duke kundërvepruar procesin e foto-plakjes dhe parandalimin e formimimit të rrudhave.
Pigmentet e veçanta të mikrokapsuluara zbulojnë ngjyrën vetëm gjatë aplikimit dhe ndihmojnë në minimizimin e shfaqjes së papërsosmërive

Rezistent ndaj ujit.
Jo komedogjene.
E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Të tëstuara për nikel, krom, kobalt, mërkur

Aplikojeni në fytyrën e pastruar, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell.
Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.
Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë gjithë ditës.