info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Korff Sun Secret After Sun Body Gel

Çmimi:3,490.00 L 2,443.00 L -30%

Xhel hidratues dhe freskues për trupin, pas ekspozimit në diell.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Xhel transparent, me aromë të këndshme, shumë i freskët dhe i lehtë për t’u aplikuar në trup pas ekspozimit në diell.

Formuluar me kompleksin DNA Safe, acid hialuronik, aloe vera, alantoinë dhe panthenol.
Këta përbërës i japin xhelit veti hidratuese, rigjeneruese dhe qetësuese, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të relaksuar.
Teksturë jo ngjitëse, e cila përthithet shpejt.

Pa ngjyrues.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Aplikojeni në trup duke e masazhuar butësisht, pas ekspozimit në diell.

Aqua (Water), Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, C12-13 Pareth-9, Glycerin, Panthenol, Aloe barbadensis Leaf Juice, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.