info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Çmimi:

Vaj trupi pas ekspozimit në diell.
200 ml

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Vaj i thatë për trupin, me veprim hidratues dhe zbutës, i cili i jep rehati lëkurës pas ekspozimit në diell.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

Ky produkt përfitohet FALAS nëse blihen 2 produkte Korff Sun secret ( 1 mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe 1 për trupin).

Aplikojeni në të gjithë trupin pas ekspozimit në diell.

Butane, Propane, Isohexadecane, Alcohol Denat., Dicaprylyl Carbonate, Triheptanoin, Undecane, Isobutane, Tridecane, Cyclopentasiloxane, Parfum (Fragrance), Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Capricaria / Capricrylicceride, Tylacrylometry ochroleuca Extract, Helianthus annuus (Sunflower), Seed Oil, Aqua (Water).

Lista e përbërësve azhornohet vazhdimisht. Ju lutem referojuni përbërësve të treguar në paketim.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.