info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Korff Cure Make Up Brush Cleanser

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Solucion pastrues për furçat e make-up-it
50ml

Stock: S’ka stok

SKU: KO177
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Suitable For

Solucion i krijuar posaçërisht për pastrimin e furçave natyrale dhe sintetike të make-up-it.
Ushqen fijet e furçës dhe i mbron ato nga veshja me agjentë dëmtues.

Për pastrim të përditshëm të furçave aplikohet solucioni në një pecetë dhe pastrohen fijet e furçës.
Për pastrim më rrënjësor aplikohet solucioni direkt në furçë, lihet për disa sekonda dhe më pas shpëlahet me ujë.

Aqua(Water) ,  Alcohol Denat ,  Sodium Chloride ,  Ethoxydiglycol ,  Disodium Cocoamphodiacetate ,  Cetrimonium Chloride