info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Absolute Multi-Active Lifting Regenerating Treatment

Çmimi:9,800.00 L 6,860.00 L -30%

Trajtim rigjenerues anti-rrudhë absolut me efekt lifting

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Trajtim anti-rrudhë absolut është një trajtim 3 javor që synon:
-rigjenerimin e lëkurës;
-rritjen e tonicitetit;
-rritjen e shkëlqimit të lëkurës;
-pakësimin e rrudhave.
Formulim me veprim progresiv të trefishtë që, për shkak të përqendrimit të lartë të përbërësve aktivë (kompleksi me bazë AHA në 5%, 7.5% dhe 10% + kompleks enzimatik në një përqendrim të ndryshueshëm 6%, 8% dhe 10%), rigjeneron, tonet dhe ndriçon lëkurën për një efekt intensive anti-plakje.
Përmban:
-trajtimin rigjenerues 1 (5% AHA + 6% EPB3 complex);
-trajtimin rigjenerues 2 (7.5% AHA + 8% EPB3 complex);
-trajtimin rigjenerues 3 (10% AHA + 10% EPB3 complex);
-3 maska për fytyrën;
-trajtim intensiv anti-rrudhë.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Pastrohet dhe thahet lëkura plotësisht.
Njëra nga maskat e fytyrës njomet me trajtimin rigjenerues (1/2/3 në varësi të javës) dhe vendoset në fytyrë. Lihet për 5 minuta.
Hiqet maska dhe aplikohet solucioni intensiv anti-rrudhë.
Për 6 ditët e tjera aplikohet vetëm solucioni intensiv anti-rrudhë dy herë në ditë.

Intensive Lifting Soothing Treatment
Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Betaine, Polysorbate 20, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Arginine, Benzophenone-4, Sodium PCA, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Lactobionic Acid, Carbomer, Allantoin, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Lauroyl Lactylate, Laureth-3, Aloe barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Pisum sativum (Pea) Extract, Tocopheryl Acetate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ceramide NP, Sodium Citrate, Lupinus albus Seed Extract, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol,Biotin, Ceramide EOP, Xanthan Gum, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate,Disodium EDTA,Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, CI 61570 (Green 5), CI 19140 (Yellow 5), Parfum (Fragrance).
Regenerating treatment 1
Aqua (Water), Pentylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Glycolic Acid, Lactobacillus/Punica granatum Fruit Ferment Extract, Citrus limon (Lemon) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Ananas sativus (Pineapple) Fruit Extract, Passiflora edulis Fruit Extract, Vitis vinifera (Grape) Fruit Extract, Alcohol Denat. Arginine, C12-13 Pareth-9, Allantoin, Lecithin, Dipotassium Glycyrrhizate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine A cetate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Bisulfite, CI 61570 (Green 5), Parfum (Fragrance).
Regenerating treatment 2
Aqua (Water), Pentylene Glycol, Niacinamide, Glycolic Acid, Lactobacillus/Punica granatum Fruit Ferment Extract, Glycerin, Citrus limon (Lemon) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Ananas sativus (Pineapple) Fruit Extract, Passiflora edulis Fruit Extract, Vitis vinifera (Grape) Fruit Extract, Arginine, Alcohol Denat., C12-13 Pareth-9, Allantoin, Lecithin, Dipotassium Glycyrrhizate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Bisulfite, CI 61570 (Green 5), Parfum (Fragrance).
Regenerating treatment 3
Aqua (Water), Niacinamide, Pentylene Glycol, Glycolic Acid, Lactobacillus/Punica granatum Fruit Ferment Extract, Glycerin, Citrus limon (Lemon) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Ananas sativus (Pineapple) Fruit Extract, Passiflora edulis Fruit Extract, Vitis vinifera (Grape) Fruit Extract, Alcohol Denat. Arginine, C12-13 Pareth-9, Allantoin, Lecithin, Dipotassium Glycyrrhizate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate,Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Bisulfite, CI 61570 (Green 5), Parfum (Fragrance).