info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Çmimi:12,600.00 L 8,820.00 L -30%

Krem anti-rrudhë absolut për zonën rreth syve.
Paketim 15ml.

Stock: S’ka stok

SKU: KO144
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Krem me një teksturë të lehtë dhe të butë, i krijuar posaçërisht për ti dhënë shkëlqim dhe uniformitet lëkurës në zonën rreth syve.
Kombinimi i Stem Cell Complex me ekstraktet e lules së zambakut dhe ekstraktet e lules së pasionit, është efikas për zbehjen e rrudhave.
Pluhuri i diamantit, pluhuri i safirit dhe pluhuri i ametistit i ofrojnë shkëlqim lëkurës dhe e bëjnë të duket uniforme.
Mbron lëkurën nga faktorët dëmtues mjedisore.
Me vetëm disa aplikime lëkura duket më e re, më e freskët dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa parabene.
I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve të pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.