info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Soin soleil éclaircissant à la Camomille

Çmimi:2,100.00 L 1,680.00 L -20%

Solucion për celjen e ngjyrës së flokëve bjondë natyralë ose të lyer
125 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

125 ml

Specific For

Suitable For

,

Ky spraj për reflekset bjondë të flokut është një produkt i cili ka një formulë autentike.

Në përbërje ka ekstrakte kamomili dhe mjalti, dy përbërës këta të indikuar veçanërisht për flokët bjondë dhe gështenjë të celët.
I përshtatshëm për të gjithë familjen, duke nisur nga mosha 3 vjeç, ky spraj cel ngjyrën dhe i fal shkëlqim flokut bjond, pa dëmuar fibrën e këtij të fundit.

I sprucuar direkt në flokë, pa shpëlarje, ky produkt i jep flokut bjond ngjyrë të artë plot shkëlqim.
Floku pas secilit përdorim zbutet, krihet dhe stilohet më lehtësisht.

Aplikojeni në flokë të lagur ose të thatë. Pa shpëlarje.

WATER (AQUA). PROPYLENE GLYCOL. CETRIMONIUM CHLORIDE. CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT (CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT). FRAGRANCE (PERFUME). HONEY (MEL). HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. LACTIC ACID. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. POLYQUATERNIUM-10. PPG-26-BUTETH-26. TETRASODIUM EDTA

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.