info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Savon crème au Fleur d’Hibiscus

Çmimi:550.00 L 440.00 L -20%

Sapun pastrues me lule Hibiscus
100 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Ky sapun kremoz me ekstrakte të lules Hibiscus është ideal për t’u përdorur në higjenën e përditshme.

Formula e tij natyrale e pasur me agjentë hidratues dhe gjalpë Bio Cupuaçu, respekton epidermën dhe ruan hidratimin e saj.
Kur përdoret në dush, për pastimin e duarve apo trupit, ky sapun krijon një shkumë kremoze dhe lë pas një aromë e ndjesi freskie.

97 % e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Përdoreni sapunin në lëkurë të lagur, masazhojeni deri sa të shkumojë e më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm. Ky sapun mund të përdoret edhe për të larë fytyrën.

SODIUM PALMATE. SODIUM PALM KERNELATE. WATER (AQUA). FRAGRANCE (PERFUME). THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER. ALPHA-ISOMETHYL IONONE. CITRAL. GLYCERIN. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). PALM KERNEL ACID. SODIUM CHLORIDE. TETRASODIUM EDTA. TETRASODIUM ETIDRONATE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). TOCOPHEROL

97% of ingredients of natural origin.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.