info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Patchs yeux lissants et défatigants au Bleuet

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Patce hidratuese dhe freskuese për sytë
14 ngjitëse

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

14 ngjitëse

Specific For

Suitable For

,

Patchet hidroxhel me lule kokoceli organike zvogëlojnë shenjat e lodhjes dhe hidratojnë zonën rreth syve.
Forma e tyre fiziologjike përshtatet në mënyrë perfekte me zonën poshtë syve, ndërsa tekstura e tyre xhelatinoze bën të mundur që lëndët aktive të përthithen sa më mirë.
Të përshtatshme edhe për sytë më të ndjeshëm edhe për personat që përdorin lente.

Formulë me 99% origjinë natyrore për të shmangur rrezikun e reaksionit alergjik.
Falë përmbajtjes së lartë të ektrakteve të kokocelit dhe acidit hialuronik, këto patche për sytë janë me të vërtetë një përkujdesje SOS pas një dite të lodhshme.
Në 15 minuta, zona rreth syve është e qetësuar, e hidratuar, rrathët e zinj reduktohen dhe qeskat poshtë syve ulen dukshëm.

1 herë në javë.
1.Aplikimi
Vendosni patchet me kujdes në zonën poshtë syve duke nisur nga brenda-jashtë. Lërini për 15 minuta.

2. Stimulimi
Përfundoni ritualin duke masazhuar me goditje të lehta të gishtave zonën poshtë syve.

WATER (AQUA) *. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE *. GLYCERIN *. PENTYLENE GLYCOL *. ALGIN *. CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER *. SODIUM HYALURONATE *. BLUE 1 (CI 42090). BUTYLENE GLYCOL *. CALCIUM SULFATE HYDRATE *. HESPERIDIN METHYL CHALCONE. POLYGLYCERYL-4 CAPRATE *. SODIUM DEXTRAN SULPHATE. TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE. TETRASODIUM PYROPHOSPHATE. TOCOPHERYL ACETATE. XANTHAN GUM *

99% natural origin formula.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.