info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Nutrition Lait Corps Fleur d’Hibiscus

Çmimi:1,600.00 L 1,280.00 L -20%

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të lules Hibiscus
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Qumështi hidratues me ekstrakte nga lulja e Hibiscus, është hidratuesi ideal për të gjitha tipet e lëkurave, që kërkojnë hidratim dhe freski 24 orë.
Falë teksturës së butë dhe fluide përthithet mjaft mirë nga lëkura duke mos lënë pas ndjesinë e yndyrosjes.
Aromë e këndshme lulesh si Hibiscus, Dorëzonja dhe Bozhure.

Tek ky produkt, kombinohen më së miri përbërës natyrorë si gjalpi organik Cupuaçu (1.5 herë më ushqyes se gjalpi Shea), të cilët hidratojnë lëkurën për një kohë të gjatë.
I aplikueshëm lehtësisht në lëkurë, ky qumësht lufton tharjen e lëkurës duke lënë pas një aromë të këndshme.

96% përbërës natyrorë.

Aplikoni disa pika në madhësinë e një kokrre lajthie në të gjithë tupin tuaj. Masazhoni derisa të përthithet plotësisht. Lëkura mbetet e hidratuar për 24 orë.

WATER (AQUA). GLYCERIN. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). ISOPROPYL PALMITATE. C14-22 ALCOHOLS. DIMETHICONE. BENZOIC ACID. BLUE 1 (CI 42090). C12-20 ALKYL GLUCOSIDE. C20-22 ALCOHOLS. C20-22 ALKYL PHOSPHATE. CAPRYLYL GLYCOL. FRAGRANCE (PERFUME). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). HYDROXYETHYL ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. POLYSORBATE 60. RED 33 (CI 17200). SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN ISOSTEARATE. SQUALANE. THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER. TOCOPHEROL. XANTHAN GUM. YELLOW 6 (CI 15985)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.