info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Nutrition Lait Corps Eau de Yuzu

Çmimi:1,600.00 L 1,280.00 L -20%

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të ujit Yuzu
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Qumështi hidratues me ekstrakte nga uji Yuzu, është hidratuesi ideal për të gjitha tipet e lëkurave që kërkojnë hidratim dhe freski 24 orë.

Tek ky produkt, kombinohen më së miri përbërës natyrorë si gjalpi organik Cupuaçu (1.5 herë më ushqyes se gjalpi Shea) lëkura e Yuzu, Neroli dhe Myshku ujor, të cilët hidratojnë dhe freskojnë lëkurën për një kohë të gjatë.

I aplikueshëm lehtësisht në lëkurë, ky qumësht lufton tharjen e lëkurës, duke lënë pas një aromë të këndshme dhe shumë të freskët.
Falë teksturës së butë dhe fluide, përthithet mjaft mirë nga lëkura duke mos lënë pas ndjesinë e yndyrosjes.
96% përbërës natyrorë.

Aplikoni disa pika në madhësinë e një kokrre lajthie në të gjithë tupin tuaj. Masazhoni derisa të përthithet plotësisht. Lëkura mbetet e hidratuar për 24 orë.

Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, C14-22 Alcohols, Dimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzoic Acid, Butylphenyl Methylpropional, C12-20 Alkyl Glucoside, C20-22 Alcohols, C20-22 Alkyl Phosphate, Caprylyl Glycol, Citral, Fragrance, Green 3, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hexyl Cinnamal, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloydimethyl Taurate Copolymer, Limonene, Linalool, Polysorbate 60, Sodium Hydroxide, Sorbitan Isostearate, Squalane, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Tocopherol, Xanthan Gum, Yellow 5.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.