info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane KERATINcaps – Complément alimentaire

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Kapsula me keratinë kundër rënies së flokëve
30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

30 kapsula

Specific For

Suitable For

,

Për t’i dhënë forcë dhe vitalitet flokëve, Klorane ka krijuar risinë më të re, kapsulat me përmbajtje komplekse si keratina, kinina, grupi i vitaminave B, zinku dhe seleniumi.
Këta përbërës janë thelbësorë për të mbajtur flokët e shëndetshëm, pasi veprojnë si në rastin e flokëve të lodhur e pa mirëmbajtje, ashtu edhe në rastet e rënies intensive të flokëve.
Për rezultate të dukshme, rekomandohet një kurë 3 mujore.

Benefitet:
– Ushqejnë: falë mikronutrientëve që kanë në përmbajtje, të cilat janë të domosdoshme për flokët, Keratin Caps ushqejnë dhe forcojnë flokë nga rrnja e deri në fundet e tyre.
– Mirëmbajnë: me veprim të fuqishëm, kjo formulë komplekse ruan forcë dhe vitalitetin e flokut teksa ky i fundit zgjatet.
– Parandalojnë: ky suplement plotëson të gjitha mungesat ushqimore që shkaktojnë rënie dhe dobësim flokësh. Falë Keratinës, nxitet mikroqarkullimi i gjakut.

PERDORIMI
Cdo ditë
1 kapsulë në ditë me një gotë plot ujë.

TRAJTIMI I REKOMANDUAR
Rekomandohet një trajtim I plotë tre mujor

WATER (AQUA). HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE. BETAINE. GLYCERIN. BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE. LACTIC ACID. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PROPYLENE GLYCOL. FRAGRANCE (PERFUME). PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT. PHENOXYETHANOL. RED 33 (CI 17200). SODIUM BENZOATE. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE
Ingredients Amount % VNR *
Biotin (Vitamin B8) 50 µg 100%
Niacin
(Vitamin PP-Vitamin B3) 16 mg 100%
Selenium 50 µg 90.9%
Vitamin B6 1.4 mg 100%
Vitamin E 12 mg 100%
Zinc 10 mg 100%
Keratin 35 mg –
*% VNR: Nutritional Reference Values

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.