info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Huile riche Corps au Fleur de Cupuaçu

Çmimi:3,400.00 L 2,720.00 L -20%

Vaj i thatë ushqyes për trupin me lule Cupuaçu
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

I pasur me acide yndyrore, ky vaj për trupin dhe flokët hidraton thellësisht këto të fundit, falë përmbajtjes së Cupuaçu Organik, 1.5 herë më ushqyes se gjalpi shea.
Ushqen epidermën intensivisht dhe forcon barrierën e lëkurës së thatë dhe shumë të thatë.

Lehtësisht i aplikueshëm, me aromë të lehtë dhe jo i yndyrshëm pas përhapjes.
Lëkura ushqehet dhe zbutet menjëherë pas aplikimit të parë.

Me 98% përbërës me origjinë natyrore.

Aplikojeni sipas nevojës.
Spruconi 1 ose 2 herë nga vaji në trup ose flokë. Masazhojeni butësisht. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë të bollshëm.

CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). COCO-CAPRYLATE / CAPRATE. OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL (OLEA EUROPAEA FRUIT OIL). SQUALANE. THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER. TOCOPHERYL ACETATE. ALPHA-ISOMETHYL IONONE. CITRAL. CITRONELLOL. FRAGRANCE (PERFUME). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). OLETH-10. TOCOPHEROL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.