info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Gelée après-shampoing à la Pivoine

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Balsam qetësues dhe zbutës për skalp të ndjeshëm
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

,

Xheli zbutës dhe me veti qetësuese është krijuar veçanërisht për skalpin e ndjeshëm dhe të irrituar.

I përdorur menjëherë pas shampos nga skalpi deri në gjatësinë e flokëve, ky xhel qetëson dhe largon ndjesinë e irritimit, njëkohësisht zbut flokët dhe lehëson krehjen e tyre.
Formulë e biodegradueshme, e pasur me ekstrakte të pasura të lules së bozhures(Peony) dhe e testuar dermatologjikisht.

Pas çdo përdorimi, skalpi është i qetësuar ndërsa flokët të butë dhe plot shkëlqim.

Aplikoni pak sasi nga xheli në skalp dhe flokë të larë paraprakisht. Masazhoni lehtësisht. Shpëlani skalpin dhe flokët.

WATER (AQUA). HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE. BETAINE. GLYCERIN. BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE. LACTIC ACID. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PROPYLENE GLYCOL. FRAGRANCE (PERFUME). PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT. PHENOXYETHANOL. RED 33 (CI 17200). SODIUM BENZOATE. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.