info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane baume riche reparateur Soin Soleil au Ylang-Ylang

Çmimi:1,600.00 L 1,280.00 L -20%

Balsam ushqyes dhe mbrojtës për flokët e ekspozuar me ekstrakte Ylang-Ylang
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: KL084
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

,

Balsam i krijuar për flokë të ekspozuar ndaj diellit dhe të dëmtuar nga kripa, rëra dhe klori.
Ushqen thellësisht dhe riparon fibrën e flokut.

Flokët rifitojnë butësi, shkëlqim dhe krihen lehtësisht.
I përshtatshëm për flokë natyralë, të lyer ose të foto-ekspozuar.

Aplikoni balsamin në të gjithë gjatësinë e flokëve të larë paraprakisht. Lëreni 2-3 minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Water(Aqua), Ethylhexyl Palmitate, Glycol Palmitate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter), Tocopheryl Acetate, Arginine HCL, Cananga Odorata Flower Wax (Cananga Odorata Flower Cera), Cetearyl Glucoside, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Seedcake Extract (Glycine Soja Seedcake Extract), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Iron Oxides (CI 77491), Lactic Acid, Lysine HCL, MICA, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Titanium Dioxide (CI 77891).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.