info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Baume Après-shampoing au Cupuaçu BIO

Çmimi:1,600.00 L 1,280.00 L -20%

Balsam ushqyes dhe riparues për flokët e thatë dhe të dëmtuar me ektrakte Cupuaçu BIO
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

,

Ky zbutës për flokët me 96 % përbërës me origjinë natyrore riparon dhe ushqen flokun shumë të thatë, të dobët, që këputet si dhe flokun e dëmtuar nga stilimet.

I pasur me Cupuaçu organik, me veti ultra-ushqyese dhe acide yndyrore që ushqejnë dhe riparojnë flokët tërësisht.
Duke zbutur fibrën e flokut, balsami lehtëson krehjen e flokut dhe i fal atij shkëlqim dhe rezistencë.

Produkt i biodegradueshëm.

Aplikoni balsamin në të gjithë gjatësinë e flokëve të larë paraprakisht. Lëreni 2-3 minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

WATER (AQUA) *. GLYCOL PALMITATE *. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE *. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL) *. BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE *. CETEARYL ALCOHOL *. BEHENYL ALCOHOL *. GLYCERIN *. DICAPRYLYL CARBONATE *. BETAINE *. THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER *. 1,2-HEXANEDIOL. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL) *. TOCOPHEROL *. BENZOIC ACID. CARAMEL*. CETEARYL GLUCOSIDE *. FRAGRANCE (PERFUME). GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. LACTIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.