info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Kloane Nutri-Reparatiaon Masque au Dattier du desert

Çmimi:2,550.00 L 2,040.00 L -20%

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me hurmë Arabie
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Kjo maskë kremoze ushqen dhe riparon flokët shumë të thatë dhe të dëmtuar.
Flokët zbuten, forcohen dhe ushqehen por pa u yndyrosur dhe rënduar.

Vetitë anti-këputje të kësaj maske nuk lejojnë flokun të këputet gjatë tharjes, krehjes dhe stilimit.

Pas larjes së flokëve, aplikoni pak nga balsami përgjatë gjithë gjatësisë së flokut. Lëreni të veprojë për 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm. Përdoreni maskën 1-2 herë në javë ose për një përkujdesje më intensive, mund ta përdorni më shpesh. Për ristrukturim optimal, lëreni maskën 20 minuta në flokë të mbështjellë me peshqir të ngrohtë e më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

WATER (AQUA), DIISOPROPYL ADIPATE, GLYCOL PALMITATE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL (RICINUS COMMUNIS SEED OIL), BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, BALANITES AEGYPTIACA SEED EXTRACT, BHT, CARAMEL, CETEARYL GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, ISOPROPYL ALCOHOL, LACTIC ACID, LIMONENE, MALTODEXTRIN, PHENOXYETHANOL, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID, TOCOPHEROL, YELLOW 6 (CI 15985)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.