info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Sérum Yeux Lissant Anti-Rides

Çmimi:2,730.00 L 1,911.00 L -30%

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për zonën rreth syve
15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Ky serum i formuluar specifikisht për zonën e syve përmban lumifenole, të ekstraktuara nga Sempervivum Tectorum, bimë e aftë të rezistojë në kushtet më ekstreme.

Niveli i tyre i lartë i antioksidantëve ndihmon lëkurën të rifitojë ekuilibrin dhe të jetë e mbrojtur nga agresorët e përditshëm: ndotja, ndryshimet klimatike, stresi, lodhja.
Ginsengu i kuq i shtuar në formulim nxit prodhimin e kolagjenit dhe ka efekt antirrudhë.
Ky serum përmban gjithashtu acid hialuronik dhe ekstrakte nga algat kafe të cili zbehin shenjat e lodhjes, të reflektuara në konturin e syrit.

Pa aromë.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.
Testuar oftalmologjikisht.

Aplikojeni në zonën e konturit të syrit, duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë në mëngjes dhe mbrëmje.

Aqua/Water/Eau, Cocoglcyerides, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Capryloul Glycine, Behenyl Alcohol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyacrylate Crosspolymer-6, Coco-Glucoside, Camelina Sativa Seed Oil, Arachidyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Prunus Domestica Seed Extract, Coconut Alcohol, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Chondrus Crispus Powder, Fucus Vesiculosus Extract, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Hexylene Glycol, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Sempervivum Tectorum Extract, Xanthan Gum, Panax Ginseng Root Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.