[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Jowae Oxygenating Exfoliating Cream Face

Çmimi:1,750.00 L 1,050.00 L -40%

Scrub oksigjenues në formë kremi për të gjitha llojet e lëkurës.
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: JOWAE29
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Scrub oksigjenues në formë kremi për të gjitha llojet e lëkurës.
Eliminon qelizate e vdekura dhe papastërtitë e ambientit, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe plotshkëlqim.

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, edhe ato më të ndjeshmet.
Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
96% të përbërësve me origjine natyrale.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur dy herë në javë.
Masazhojeni dhe shpëlajeni.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. KAOLIN. CETEARYL ALCOHOL. PENTYLENE GLYCOL. SODIUM POLYACRYLATE. STEARIC ACID. POLYLACTIC ACID. COCO-GLUCOSIDE. PALMITIC ACID. PARFUM/FRAGRANCE. CAPRYLYL GLYCOL. CHLORPHENESIN. POTASSIUM SORBATE. TETRASODIUM EDTA. BIOSACCHARIDE GUM-1. GLYCERYL CAPRYLATE. SODIUM ANISATE. SODIUM LEVULINATE. PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. SODIUM BENZOATE. CITRIC ACID. 1444A.