info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Masque Argile Purifiant

Çmimi:1,680.00 L 1,176.00 L -30%

Maskë pastruese e formuluar me argjilë, specifike për lëkurën mikse dhe të yndyrshme.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Maskë pastruese me lumifenole me veti antioksiduese, lulet e qershive Sakura dhe argjilë, e formuluar specifikisht për lëkurën e ndjeshme, mikse dhe të yndyrshme.

Argjila e pastër është e njohur për vetitë e saj në thithjen e papastërtive dhe sebumit të tepërt.
Gjithashtu formulimi përmban dhe enzimat me veti eksfoliuese nga Papaya.
Lëkura pastrohet në thellësi, matifikohet dhe reduktohet dukshëm pamja e poreve të zmadhuara.

96% përbërës me origjinë natyrore.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni 2 herë ne javë në lëkurë të pastruar më parë.
Lereni të veprojë për 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Aqua (Water/Eau), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Kaolin, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Sodium Polyacrylate, Stearic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Citric Acid, Oryza Sativa (Rice) Starch, Tetrasodium Edta, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Papain, Sempervivum Tectorum Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, 1-2 Hexanediol, Carbomer, CI 75810/Chlorophyllin-Copper Complex, Algin.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.