info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Lait Démaquillant Apaisant

Çmimi:1,550.00 L 1,240.00 L -20%

Qumësht pastrues për fytyrën dhe sytë, formuluar për lëkurë normale dhe të thatë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Qumësht pastrues dhe qetësues, i pasur me luminofenolet me veti antioksiduese, ekstraktet nga lulja Peony dhe vajin jojoba.

Pastron dhe largon grimcat e tualetit dhe papastërtitë, pa shkaktuar tharje të lëkurës.
Përshtatur me lëkurën normale dhe të thatë.
Lëkura rifiton butësinë, shkëlqimin dhe freskinë.

96% përbërës me origjinë natyrale.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni në fytyrë me ndihmën e një diskete pambuku.

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-6 Distearate, Poloxamer 184, Propanediol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Isostearyl Isostearate, Jojoba Esters, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gu, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Tocopherol, Helianthus Annus Sunflower Seed Oil, Citric Acid, Sempervivum Tectorum Extract, Paeonia Officinalis Flower Extract, Sodium Hydroxide.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.