info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Gel Vitaminé Hydratant Energisant

Çmimi:2,360.00 L 1,888.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë xheli. Përshtatur për lëkurë të ndjeshme.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Xhel hidratues, formuluar për të gjithë tipet e lëkurës, sidomos për ato të ndjeshme. Teksturë xheli e cila përthithet menjëherë.

Përmban luminofenolet me veti antioksiduese dhe ekstraktet e Kumquat, të cilat i dhurojnë lëkurës hidratim intensiv për 24 orë dhe shkëlqim që zgjat.
Lumifenolet ekstraktohen nga Sempervivum Tectorum, bimë e aftë të rezistojë në kushtet më ekstreme.
Ato ndihmojnë lëkurën të rifitojë ekuilibrin dhe të jetë e mbrojtur nga agresorët e përditshëm: ndotja, ndryshimet klimatike, stresi, lodhja.

95% përbërës me origjinë natyrale.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër.

Aqua / Water / Eau. Caprylic / Capric Triglyceride. Glycerin. Caffeine. Dimethicone. Triethanolamine. Lauroyl Lysine. Carbomer. Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer. Ethylhexylglycerin. Chlorphenesin. Ascorbyl Glucoside. Perfume / Fragrance. Citrus Japonica Fruit Extract. Tetrasodium Edta. Sodium Citrate. Tocopherol. Sempervivum Tectorum Extract. Biosaccharide Gum-1. Glycine Soja (Soybean) Oil. Sodium Benzoate. Glyceryl Caprylate. Sodium Anisate. Sodium Levulinate. Citric Acid

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.