info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Hipp Pako promocionale nr.4

Çmimi:1,150.00 L

Peketim promocional me pure frutash Hippis për fëmijë

Stock: S’ka stok

SKU: Hippextra4
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

8 x 100 g

Mosha

,

Suitable For

,

Paketim promocional me produkte Hipp
Ide e kendshme për dhuratë.

Kjo pako përmban:
1- Hipp pure e lëngshme mollë, dardhë, banane 100 g – 2 copë;
2- Hipp pure e lëngshme banane & luleshtrydhe 100 g – 2 copë;
3 – Hipp pure e lëngshme kumbull & rrush 100 g – 2 copë;
4- Hipp pure e lëngshme pjeshkë & manaferrë 100 g – 2 copë
5- Lojra Hippis Memo game 2 copë (FALAS)

Produktet vijnë në paketim festiv, ilustruar në foto.