info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Hipp Organic Carrots and Potatoes with Chicken 4 m+

Çmimi:290.00 L 275.50 L -5%

Pure me karrota, patate dhe pulë për foshnje mbi 4 muaj
190 g

Stock: S’ka stok

SKU: HIP71
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

190 g

Mosha

,

Suitable For

Me kalimin e muajve kërkesat për ushqim të foshnjeve shtohen.
Te foshnjet mbi 4 muaj, krahas qumështit duhet të filloni të shtoni gradualisht dhe ushqime të tjera.

Hipp Organic Carrots, Potatoes ëith Chicken është një pure me karrota, patate dhe pulë për foshnje mbi 4 muajshe.

Karakteristikat:
– pa gluten,
– pa derivate të bulmetit;
– e pasur me omega – e rëndësishme për zhvillimin e qelizave nervore dhe trurit;
– e pasur me beta-karotene;
– pa aromatizues;
– pa lëndë trashëse;
– pa konservues;
– pa ngjyrues;
– pa OMGJ;

Përbërësit janë të gatuar me avull;
Ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit tretës.

Ngrohni kavanozin dhe kontrolloni temperaturën e ushqimit përpara se t’ia jepni foshnjes.
Sasinë e puresë që mbetet ruajeni në frigorifer deri në 24 orë.
Përdorni lugë plastike për të ushqyer foshnjen tuaj.

Vegetables* 67% (carrots* 40%, potatoes* 27%),
water, chicken* 8%, rapeseed oil* 1,4%.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.