info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid Spirulina 500 mg

Çmimi:2,030.00 L 1,624.00 L -20%

Suplement ushqimor me algën spirulina.
60 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

60 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor me spirulinë.

Spirulina është një mikroalgë me ngjyrë blu në jeshile, me vlera ushqyese për shkak të përmbajtjes së vitaminave, mineraleve dhe acidit gama linoleik.

Nuk përmban:
– sheqer
– kripë
– maja
– gluten
– grurë
– sojë
– qumësht
– ngjyrues artificialë
– konservantë
– aromatizues.

I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë.
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, 2 tableta në ditë.
Nqs është e nevojshme, të rriturit mund të marrin deri në 4 tableta në ditë.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Spirulina Powder (Spirulina platensis), Bulking Agent (microcrystalline cellulose, di-calcium phosphate), Binding Agent (gum acacia), Glazing Agent [(hydroxy propyl methyl cellulose (HPMC), glycerine)], Anti-caking Agent (silica, veg. magnesium stearate), Stabiliser (crosslinked sodium carboxy methyl cellulose)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.