info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid Heart Max

Çmimi:5,199.60 L 4,159.68 L -20%

Suplement ushqimor me vaj peshku, i cili suporton shëndetin e zemrës.
60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

60 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor me vaj peshku, i cili suporton shëndetin e zemrës.

HeartMax është formuluar duke kombinuar benefitet e omega-3, aminoacideve, antioksidantëve dhe coQ10.

– Omega-3 luan një rol të rëndësishëm në rregullimin e presionit të gjakut dhe aktivitetet anti-inflamatore.
– CoQ10 merr pjesë në prodhimin e energjisë, mbron qelizat nga dëmtimi oksidativ, rrit qarkullimin dhe forcon sistemin imunitar.
– Antioksidantët si likopeni, reduktojnë riskun e formimit të trombeve, përmirëson qarkullimin e gjakut, redukton kolesterolin dhe yndyrnat e saturuara në gjak.
– Aminoacidet nxisin prodhimit e acidit nitrik, i cili zgjeron arteriet dhe redukton presionin e gjakut.

Kush duhet të përdorë kapsulat HeartMax?

– Ata që dëshirojnë të ruajnë shëndetin e zemrës së tyre.
– Njerëzit që përpiqen të mbajnë nivele të shëndetshme të kolesterolit.
– Personat që dëshirojnë të ruajnë shëndetin optimal.
– Ata me histori familjare të sëmundjeve të zemrës.

Nuk përmban:
– sheqer
– kripë
– gluten
– grurë
– ngjyrues artificialë
– konservantë
– aromatizues.
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 16 vjeç, 2 kapsula në ditë gjatë ushqimit.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Fish Oil Concentrate, Gelling Agent (gelatine), Humectant (glycerol), Refined Coconut Oil, L-Carnitine, L-Taurine, Lecithin, Bulking Agent (soybean oil), Thickener (yellow beeswax), Alpha Lipoic Acid, Purified Water, Coenzyme Q10 (CoQ10), Grape Skin Extract, Natural Colours (black iron oxide, red iron oxide), Citrus Bioflavanoids, Lycopene, Garlic Oil, Chromium Picolinate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.