info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid Aloe Vera Cream

Çmimi:1,300.00 L 1,040.00 L -20%

Krem me aloe vera, ideal per djegie, lëkurë të thatë dhe të dëmtuar.
75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Skin Type

Suitable For

,

Krem me aloe vera 100% natyrale me cilësi të lartë, i cili përthithet lehtësisht nga lëkura.
Qetëson, hidraton dhe rivendos shkëlqimin natyral të shëndetshëm të lëkurës suaj.
I përshtatshëm për djegiet, lëkurën e thatë dhe të dëmtuar.

Kush duhet të përdorë kremin e HealthAid me aloe vera?

– Personat që kanë lëkurë shumë të thatë.
– Ata që përjetojnë kruajtje të lëkurës të shkaktuar nga alergjitë dhe acarimet e lëkurës.
– Personat me djegie të lëkurës.
– Personat që vuajnë me psoriasis.
– Ata me sëmundje të lëkurës si ekzema.

Nuk përmban:
– parabene
– sulfate
– propilen glikol
– PEGS
– ngjyrues ose aroma artificiale.
– produktet me bazë shtazore.

Masazhojeni në zonën e interesuar dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.

Shmangni kontaktin me sytë. Nëse bie në kontakt me sytë, shpëlauni me ujë të ngrohtë.
Vetëm për përdorim të jashtëm.

Aqua (water), Cetearyl Alcohol (emulsifier from palm oil), Prunus dulcis (sweet almond oil), Stearic Acid (emulsifier from palm), Glyceryl Stearate (conditioning agent form coconut oil), Aloe barbadensis (aloe vera), Phenoxyethanol (antimicrobial preservative), Ethylhexylglycerin (natural preservative), Sodium Hydroxide (pH regulator), Lavandula angustifolia (lavender oil), Pogostemon cablin (patchouli oil), Linalool*, Geraniol*, Limonene*.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.