info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Guerriero Diger Plus

Çmimi:1,155.00 L

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen
Paketim x 10 bustina

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

10 bustina

Suitable For

Suplement ushqimor që ndihmon në tretjen e ushqimit.
Përmban ekstraktin e thatë të frutit Cardo Mariano me 25% silimarinë.
Cardo Mariano ndihmon në përmirësimin e funksioneve tretëse dhe hepatoprotektore.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje tjetër këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë pas vaktit ushqimor.
Bustina tretet direkt në gojë.

Përbërës aktiv:
gjemb gomari 40 mg/ bustinë

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.