info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Intensive Recovery Cream

Çmimi:10,000.00 L 8,000.00 L -20%

Krem dite me efekt anti-rrudhë dhe rigjenerues intensiv.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM029
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Duke përdorur kompleksin e patentuar Zink-Glicine, kremi rigjenerues intensiv Timexpert SRNS ndihmon për të rikthyer elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës përgjatë gjithë ditës.
Teksturë e lehtë dhe e shkrirë që rikthen menjëherë hidratimin në shtresat më të thella të lëkurës.

√ Hidraton lëkurën e thatë
√ Forcon barrierën e lëkurës
√ Redukton rrudhat e dukshme
√ Minimizon njollat e errëta dhe hiperpigmentimin.

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Aqua (Water), Glycerin, Isododecane, Pentylene Glycol, Talc, Decyl Cocoate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Batyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Stearic Acid, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Cetyl Alcohol, PEG-8 Beeswax, Caprylyl Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Olus (Vegetable Oil), Dimethicone, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Bifida Ferment Lysate, Lactis Proteinum (Milk Protein), Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Urea, Zinc Glycinate, Glyceryl Polyacrylate, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylhydroxamic Acid, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Lupinus Albus Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Polyglutamic Acid, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Laureth-4, Laureth-23, Citric Acid, Potassium Lactate, o-Cymen-5-ol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Potassium Sorbate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.