info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Night Success Renewal Sleep Mask

Çmimi:6,200.00 L 4,340.00 L -30%

Maskë rigjeneruese përgjatë gjithë natës.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM020
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Maskë rigjeneruese përgjatë gjithë natës, e cila i siguron lëkurës hidratim, riparim intensiv dhe reduktim të rrudhave gjatë gjumit.
Formulim i cili kombinon fuqinë anti-rrudhë të teknologjisë ekskluzive Pro-Collagestine-Fill me përbërës aktivë detoksifikues.
Tekstura e saj e lehtë dhe jo ngjitëse formon një shtresë të padukshme në lëkurë, e aftë për të mbajtur ujin dhe për të rivendosur një nivel optimal të hidratimit.
Pas vetëm një nate lëkura zgjohet me shkëlqimin e munguar prej kohësh.

Lime Caviar – eksfolion butësisht duke larguar qelizat e vdekura nga sipërfaqja e lëkurës pa e dëmtuar atë.
D-Tox Control – stimulon detoksifikimin e lëkurës.
Teknologjia ekskluzive Pro-Collagestine- Fill rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, duke reduktuar linjat dhe rrudhat.
Përveç kësaj vitaminat A, C dhe E të kapsuluara janë të pasura me antioksidantë për të ushqyer dhe mbrojtur lëkurën.

Para se të flini, aplikojeni maskën në vend të kremit tuaj të zakonshëm. (Mund të aplikohet edhe mbi një serum.)
Msazhojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Mos e shpëlani.
Të nesërmen në mëngjes vazhdoni rutinën tuaj të zakonshme të përkujdesjes.
Aplikojeni 2-3 herë në javë.

Aqua (Water), Dimethicone, Pentylene Glycol, Glycerin, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Propanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Lactose, Alaria Esculenta Extract, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Microcitrus Australasica Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Spilanthes Acmella Flower Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Cellulose, Benzyl Alcohol, Hydroxypropyl Methyl Cellulose, Tocopheryl Acetate, Maltodextrin, Talc, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Titanium Dioxide, Caprylyl Glycol, Triethanolamine, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Linalool, CI 77492 (Iron Oxides).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.