info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Vector Lift Serum

Çmimi:15,000.00 L 10,500.00 L -30%

Serum i fuqishëm i cili definon më shumë konturet e fytyrës.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM034
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Më i pasur dhe më ushqyes se një serum i zakonshëm, Vector Lift përforcon shtresat më të thella të lëkurës, për një lëkurë më të re dhe të shëndetshme.
Formulim i lehtë dhe freskues.
Pas përdorimit të vazhdueshëm, lëkura duket më e tërhequr, me vija të rrudhave më pak të dukshme dhe pore të zvogëluara.

V-Matrix: rindërton strukturën e dermës.
Kalçiumi dhe glukoza: stimulojnë prodhimin e acidit hiluronik, duke siguruar një rezervë të vazhdueshme hidratimi.
Në këtë mënyrë rritet densiteti i lëkurës dhe sigurohet rigjenerim intensiv.

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Isohexadecane, Dimethylimidazolidinone
Rice Starch, Propanediol, VP/Hexadecene Copolymer, Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric
Triglyceride, Cetearyl Isononanoate, Cyperus Esculentus Tuber Extract, Lens Esculenta (Lentil)
Seed Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polysilicone-11, Cetearyl
Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Calcium Ketogluconate, Benzyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Nylon-12, Dimethiconol, Silica, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, PEG-10
Dimethicone, Polysorbate 40, Cetyl Palmitate, Ceteareth-12, Polyglyceryl-2-Sesquiisostearate, Trilaureth-4 Phosphate, Acetyl Tetrapeptide-2, Caprylyl Glycol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, 1,2- Hexanediol, Limonene, Isoeugenol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.