[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Sperience Cinnamon & Ginger Scrub

Çmimi:5,800.00 L 4,930.00 L -15%

Scrub eksfoljues për trupin me kanellë dhe xhinxher.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM014
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Një përvojë gjallëruese për trupin dhe shqisat.
Ky skrab ekzotik trupi është formuluar për të rigjeneruar lëkurën.

Përmban ekstrakte xhinxheri, kanelle dhe portokalli, së bashku me ujin aromatik të luleve të portokallit
Këta përbërës janë zgjedhur me kujdes, në mënyrë që të ndihmojnë në përmirësimin e pamjes së lëkurës, duke e mbrojtur atë nga plakja.
Aromë delikate.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e lagur dhe masazhojeni butësisht në zonat të cilat kanë më shumë nevojë. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Silica, Aqua (Water), Sucrose Palmitate, Sucrose Laurate, Argania Spinosa Shell Powder, Olea Europaea (Olive) Seed Powder, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance), Eugenol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5), CI 17200 (Red 33).