[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Oily Skin Exfoliating Fluid

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Tonik eksfoljues me acid salicilik specifik për lëkurë të yndyrshme.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM042
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formuluar specifikisht për të trajtuar lëkurën e yndyrshme ose me tendencë akneike.
Kjo esencë eksfoljuese largon qelizat e vdekura që bllokojnë poret duke shkaktuar mungesën e shkëlqimit në lëkurë.
Pastron lëkurën dhe minimizon shfaqjen e imperfeksioneve duke normalizuar sebumin e tepërt.

Trajtim efektiv dhe i butë i cili vepron në mënyrë delikate në lëkurë për shkak të përbërësve hidratues inovativë që ruajnë ekuilibrin e saj natyror.
Përmban acid salicilik dhe alfa hidroksi acide.
I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

Përdorimi

Përdoreni pas pastrimit të lëkurës.
Hidhni disa pika të esencës në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet.

Përbërësit

Aqua (Water), Alcohol Denat., Pentylene Glycol, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Glycerin, Salicylic Acid, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Xanthan Gum, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Leptospermone, Flavesone, Isoleptospermone, Sodium Bisulfite, Triethylhexanoin, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Methylpropanediol, Polyglyceryl-10 Myristate, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Polysorbate 80, Disodium EDTA,
Triethanolamine, Phenoxyethanol, CI 61570