info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert Purifying Mattifying Foam

Çmimi:3,750.00 L 3,000.00 L -20%

Shkumë pastruese për lëkurën e yndyrshme.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM055
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Shkumë pastruese e formuluar specifikisht për lëkurën e yndyrshme.
Ndihmon në rregullimin e sebumit, pa dëmtuar barrierën mbrojtëse.

Prebiotikët e përfshirë në formulim rivendosin balancat e mikrobiomës së lëkurës.

√ Pastron në thellësi lëkurën
√ Largon sebumin e tepërt
√ Rregullon prodhimin e sebumit
√ I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

Aplikojeni shkumën pasturese në fytyrë të lagur më parë duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Aqua (Water), Glycerin, Stearic Acid, Lauric Acid, Palmitic Acid, Polyglyceryl-3, Methylglucose Distearate, Cocamide DEA, Potassium Hydroxide, Myristic Acid, Pentylene Glycol, Sodium Peg-8 Palm Glycerides Carboxylate, Disodium Lauryl, Sulfosuccinate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Salicylic Acid, Leptospermone, Flavesone, Isoleptospermone, Polysorbate 80, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylpropanediol, o-Cymen-5-ol, CI 61570 (Green 5).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.