[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert No-Stress Hydrating Cream

Çmimi:4,300.00 L 3,655.00 L -15%

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të kombinuar.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM050
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues i cili ndihmon në rigjenerimin e lëkurës, duke rikthyer shkëlqimin e munguar.
Përbërësit e tij parandalojnë humbjen e lagështisë, duke reduktuar shenjat dhe imperfeksionet.

√ Hidraton dhe ndihmon në shkëlqimin e lëkurës.
√ Rregullon prodhimin e sebumit.
√ Neutralizon efektet e stresit në lëkurë.
√ I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.Shmangni zonën e syve.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Decyl Cocoate, Isohexadecane, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PEG-20 Phytosterol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Lecithin, Phytosterols, Hydrolyzed Millet, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Polyamide-5, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Menthyl Ethylamido Oxalate, Stearoxymethicone / Dimethicone Copolymer, Glyceryl olyacrylate, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol.